Трудове навчання

Творчий проект "Рамка - сувенір 2012"

Зображення

ТВОРЧИЙ ПРОЕКТ НА ВИГОТОВЛЕННЯ СУВЕНІРА ДЛЯ «ЄВРО 2012»

Україна здавна славиться своїми майстрами, які виготовляють вироби з деревини, лози, глини, металу, шкіри, тканини. В нашій місцевості широко поширена деревина, тому переважають вироби з лози та дерева.
Тому на згадку про наш край, як сувенір, можна виготовити якийсь виріб з деревини. Виріб має мати декоративне і функціональне призначення. Одним із прикладів може бути рамка для фотографій, оскільки багато туристів захочуть залишити про ЄВРО 2012 згадку у вигляді фотографії з чемпіонату.

Зображення

Сучасні тенденції в дизайні дозволяють виходити за рамки традиційного мислення і використовувати креативні ідеї. Так для картини, яка має велике художнє значення використовують об’ємні рамки з різьбленням, ліпленням, позолотою і навіть з інкрустацією дорогоцінним камінням. Але для фотографії на згадку рамка має бути простою, щоб не відволікати увагу глядача. При виборі рамки враховують щоб вона підкреслювала зміст зображення та гармонічно вписувалась в інтер’єр приміщення.


Формат проекту: djvu.
Розмір файлу архіву RAR: 685 КБ.


Тільки для використання в навчальному процесі. Розміщення електронного варіанту матеріалу не має на меті його комерційного використання.
Право на розробку та публікацію належить автору.


Матеріал надіслав для сайту Олександр Рабешко, Рівненська обл.

))) Актуально і цікаво.
Тільки от відносно:
1)Три години роботи, то важкувато буде.
2)Букви, особисто я б робив не накладні, а фрезеровані всередину.
3)І про скло мабуть трохи ви підзабули.

А взагалі цікаво, спробуємо таку тематику зі студентами! Дякую!

І запитання, яким чином Ви імітували тріщини?

Робота була виконана на олімпіаді учнем 11 класу менш як за дві години. Наперед були постругані тільки рейки. Все різання виконувалось тільки ручним лобзиком в тому числі і тріщини. Зверніть увагу на закономірність вирізування і розміщення тріщин на кожній деталі (2-1, довгі-короткі). Букви ріжуться легко завдяки особливому шрифту, де випилюючи одну сторону букви - утворюється сторона другої, отвори - висвердлюються, заглиблення - висвердлюються і прорізуються.

Для учнів авторська ідея більш доцільна. Зі склом дітям краще не працювати взагалі. Масово фрезерувати букви... Як? На чому? Хіба що різьблення, однак - це додаткове матеіальне навантаження на учителя.

Дякую.

Цікава робота, візьму на озброєння.

Автору бажаю успіхів.

Додати новий коментар

  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теги HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image without spaces, also respect upper and lower case.
Загрузка ...